Başkanın Mesajı

Mustafa KAVAF

Yönetim Kurulu Başkanı / President

Delta Group olarak, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa KAVAF nezdinde, 1977 yılından buyana  TMMOB ve Konya Ticaret Odası Üyesi olarak İnşaat ve Yapı sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Sektöründe nitelikli, fonksiyonel ve sembol niteliğinde yapılar üreterek, kaliteyi ve kullanıcı memnuniyetini daha ileri seviyelere taşıma hedefiyle kurulmuş dinamik bir inşaat firmasıdır.

Bugüne kadar Grup Şirketlerimiz bünyesinde, tamamlamış olduğumuz veya yapımı devam etmekte olan konut projeleri, rezidanslar, dini tesisler ve ticari ünitelerin mimari proje tasarımından, inşaat yapım hizmetlerine, keşif ve hakedişten müşavirlik hizmetlerine ve 3 boyutlu görselleştirme süreçlerinin tamamını yine grup şirketlerimiz bünyesinde çözümlemekteyiz. Sektörün önde gelen firmalarına, yukarıda bahsi geçen hizmetleri yüksek kalite standardı ve hizmet disipliniyle sunabilmekteyiz.

Şirketimiz, Resmi İdarelere ve Özel Sektöre olan taahhütlerinin yanı sıra başta Konya İlimizde olmak üzere, İstanbul ve Ankara’ da da pek çok orta ve büyük ölçekli, nitelikli ve markalı özel konut, rezidans projeleri, ticari üniteler ve sanayi sitelerin inşaatlarına imza atmış ve bu alanda yatırımlar yapmak suretiyle gayrimenkul sektöründe kontrollü ve istikrarlı büyüme hedefini benimsemiştir.

Teknolojik ve finansal gelişmeleri takip ederek, tüketici ihtiyaç ve beklentilerine uygun uluslararası standartlarda, ekonomik, güvenli ve estetik projeler, kalıcı ve kaliteli eserler üretmeye devam edeceğiz.

Bu çerçevede, tüm ortaklarımıza, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, banka ve finans kuruluşlarına ve tüm dostlarımıza saygılar sunarız.